З Днем незалежності Україно! Наша слава наша воля не вмре не загине!!!

f

11 вересня 2020 р. 08:4611-Вер-2020

768

Історія Дня незалежності

 

 

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

 

Історію України прийнято відраховувати, як правило, з моменту створення Київської держави в IX столітті. Київська Русь мала всі ознакт держави, її культура, традиції, мова та державні символи були саме українськими. Тризуб карбувався на монетах та гербах, старослов'янська мова трансформувалась в українську... Після занепаду цього державного утворення і розпаду на дрібні князівства, що його супроводжував, наступним великим суб'єктом державності стало Галицько-волинське князівство, яке проіснувало понад 2 століття.

 

Під час панування польської шляхти українські традиції та звичаї сильно угнітались, як наслідок утворилося козацтво, яке постійно намагалось відновити державність України. В XVII столітті утворюється Козацько-Гетьманська держава, яка проіснувала до кінця XVIII століття, після чого, аж до XX століття, незалежної української держави не існувало. Цьому сприяв тиск великих імперій - Московської та Річі Посполитої.

 

Жодна із імперій не могла заперечити національної ідентичності українців, не змогла асимілювати мову, культуру та традиції із панівним народом.

День Незалежності привітання

 

Після Жовтневої революції 1917 року на Україну позначився підйом національного руху, що оформився в «Третій Універсал» Центральної Ради 20 листопада 1917 року і оголосив Українську Народну Республіку — УНР. В Універсалі було оголошено про свободу слова, друку, віросповідання, зборів, страйків, скасування смертної кари.

 

 

Після відмови українського уряду прийняти ультиматум більшовицької Ради Народних Комісарів, в якому вимагалося дозволити їм ввести свої війська на Україну, а також не пропускати на Дон білих офіцерів і козаків, почалася українсько-більшовицька війна та українсько-білогвардійська війна. Не сотанню роль зіграла зрада польщі та румунії. Франція на Англія не бажали визнавати Україну як державу, тому ми були відрізані від міжнародної підримки

 

 

З середини лютого 1918 року почався наступ німецьких і українських військ на територію захоплену більшовиками. До квітня того ж року вся Україна була звільнена від більшовицької окупації, однак, по факту опинилася в німецькій — Німеччина привела до влади збройним шляхом свого ставленика. За цим послідкувала громадянська війна. Росія зробила маріонеткову УРСР, яка існувала на папері. Шляхом жахаючого терору та масових вбивств більшовики змусили українські армії саморозпуститися. Впродовж наступних років бунти жорстоко придушувались, їхні організатори підлягали страті, а лояльне населення - репресіям.

 

Наступний етап війни за незалежність - 2 Світова війна, після якої УПА ще до 1954 року вела активні бої із Радянськими НКВС. Дезінформація та терор все ж розрізнили загони повстанців та дозволили Союзу отримати перемогу. До сьогоднішнього часу діяльність Української повстанської армії спотворюється, їй приписуються жахливі злочини, які вчиняли загони НКВС.

 

В кінці 80-тих Радянський Союз розвалювався, що дало змогу здобути незалежність, проте російські прихвостні ще й до нині тримаються при владі. 

 

 

Вперше День незалежності України був відзначений 16 липня 1991 року в пам’ять про те, що рік тому 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла «Декларацію про державний суверенітет України». Також 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла постанову «Про День проголошення незалежності України». У ній зазначено:

 

 

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: Вважати день 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України».

 

 

Згодом, 18 червня 1991 року, були внесені відповідні зміни до статті 73 Кодексу законів про працю Української РСР, унаслідок чого в переліку святкових днів з’явився запис: «16 липня — День незалежності України».

 

 

Оскільки 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила «Акт проголошення незалежності України», який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі, виникла потреба змінити дату святкування Дня незалежності України. Тож 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День незалежності України». У ній зазначено:

 

 

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє:

 

 

1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.

2. Постанову Верховної Ради Української РСР «Про День проголошення незалежності України» від 16 липня 1990 року вважати такою, що втратила чинність».

 

 

З Днем незалежності Україно! Наша слава наша воля не вмре не загине!!!

 

День незалежності України - це головне свято нашої Батьківщини. Це не тільки нагадування про те, що Україна - вільна країна, а й про всю тисячолітню історію становлення нашої держави та боротьби за незалежність. Це нагадування за жертви усіх тих людей, які воювали та воюють на фронті, волонтерів, громадських активістів та дисидентів, які своїми діями пришвидшували настання нашої незалежності та збереження державності.

 

привітання з Днем незалежностіпривітання з Днем незалежності

День незалежності

В нас чудова, багата країна, в нас велике історичне надбання та багато національних героїв, якими ми можемо пишатися, проте нам слід об'єднаися та розбудувати нашу країну, не дати загарбникам, колаборантам та пристосуванцям правити нами і роз'єднувати нас!

 

В Українській історії немає суперечливих постатей, проте в наш час є багато підлабузників та перевертнів, які перекручують історію та з героїв роблять злочинців!

 

Будьмо разом, будьмо єдині та сильні!.

 

В День незалежності варто згадати за всіх тих, хто поклав свої життя за нашу Вітчизну. Світла пам'ять...

 

 

Окрім того, не можна забувати за тих, хто зараз на передовій, хто замість того, щоб бути із сім'ями та близькими захищає мирне небо над нашими головами та робить так, щоб наші діти не чули пострілів, вибухів та жахіть війни.

 

Привітання з Днем незалежності

День незалежності

День незалежності

День незалежності

День Незалежності привітання

 

привітання з Днем незалежності

 

З Днем незалкжності! Слава Україні!!!

19 листопада - Міжнародний день чоловіків

f

12-06-202006-Гру-2020

4574

19 листопада більшість країн відзначає День чоловіків. За статистикою, чоловіків на 5% менше ніж жінок, це пов'язано із тим, що вони виконують фізично важку роботу, частіше задіюються на шкідливих та небезпечних роботах, а також частіше страждають на алкоголізм і тютюнопаління. Загалом, складаєтся так, що ми маємо берегти та цінувати наших чоловіків, і бережно протирати стіл, коли вони розвалившись на дивані дивляться телевізор!

 

 

В цей день хочеться привітати саме тих чоловіків, якими ми гордимося, яких ставимо у приклад, з якими поруч приємно та надійно, - люб'ячих, турботливих, умілих, привітних, охайних, мужніх, чоловіків, які є чоловіками за своїми принципами та манерами, а не за статтю.

 

Привітання з Міжнародним Днем чоловіків

 

З міжнародним днем чоловіківЗ міжнародним днем чоловіків

 

 

 

 

З Першим сніжком! Привітання із першим снігом, віршики та традиції!

f

12-06-202006-Гру-2020

4574

Ніщо так не приближає новорічні свята та не дарує радісний різдвяний настрій, як перший сніг. Пухнастий, лапатий, він ніжною ковдрою вкриває вс навкруги, та сигналізує, що пройшла осінь! Перший сніг - це гра в сніжки, це катання на санках з гірки, це сміх, веселощі та радість. Команда привітосік приготувала добірку віршиків про перший сніг. Обов'язково вивчіть з малечею кілька вішиків, це не тільки весело, а й корисно!
 

 

Віршики про перший сніг:

 

З блакитного неба сніговий пух злітає,
У барвистій кареті до нас зима поспішає.
З чистим першим снігом вас я вітаю,
Від усієї душі щастя вам бажаю!

 

 

***

 

Хрусткий, як цукор, пахне кавуном,
Блищить на сонці, хоч зажмурюй очі -
Весільним непорочним полотном
На землю сніг упав цієї ночі!

 

 

***

 

Ще вчора листячко кружляло
У золотавому танку.
На ранок враз зима настала
І свіжість принесла п'янку.
І цей тонкий та ніжний запах
Прийшов до мене уві сні.
А ранком кіт приніс на лапах
Пухнастий білий перший сніг!

 

***

 

Білі мухи

 

Білі мухи налетіли, –
Все подвір’я стало біле.
Не злічити білих мух,
Що летять, неначе пух.
– Галю, Петрику, Кіндрате,
Годі, ледарі, вам спати! –
І побігли до санчат
Галя, Петрик і Кіндрат.
Всі з гори летять щодуху,
Щоб впіймати білу муху,
А санчата їм усім
Змайстрував старий Максим.

 

***

 

 

"Сипле сніг" 


Сипле, сипле, сипле сніг. 
Мов метелики сріблисті, 
Сніжинки біленькі, чисті 
Тихо стеляться до ніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Тихо, легко і спроквола 
Покриває все довкола, 
Ні стежок, ані доріг...
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Все присипав – доли, гори, 
Вже ввесь світ – мов біле море, 
Біле море без доріг. 
Сипле, сипле, сипле сніг.  

 

***

 

Зимонька 

 

Зимонько, голубонько
В білім кожушку,
Любимо ми бігати
По твоїм сніжку.
Всім рум’яниш личенька
Ти о цій порі
І ладнаєш ковзанки
В нашому дворі.

 

***

 

"Вранці біля хати" 

 

Вранці біля хати 
Малесенькі сліди – 
Зайчатко вухате 
Приходило сюди. 
Стояло біля хати, 
Ступило на поріг – 
Хотіло нам сказати, 
Що випав перший сніг. 

 

Привітання  з Першим снігом

 

перший сніг

 

 

17 листопада - День студента. Історія походження та привітання на День студента від Привітосік

f

12-06-202006-Гру-2020

4583

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. З'явилось імперське свято ще XVIII століття, а історія сучасного святкування почалася в Чехословаччині під час Другої світової війни, пов'язана з трагічними подіями.

 

 

Історія походження свята "День студента"

 


28 жовтня 1939-го в окупованій Чехословаччині празькі студенти і викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословацької держави (28 жовтня 1918 року). Окупанти розігнали демонстрацію, при цьому був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал.

 

 

Похорони Яна пройшли 15 листопада 1939-го і переросли в акцію протесту. Десятки демонстрантів були арештовані. 17 листопада війська рано вранці оточили студентські гуртожитки. Більше 1200 студентів було арештовано і поміщено в концтабір в Заксенхаузен. Дев'ятьох студентів і активістів студентського руху стратили в катівнях в'язниці в празькому районі Рузине. Всі чеські вищі навчальні заклади були закриті до кінця війни. На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був проголошений Міжнародний день студентів. Сьогодні він святкується в багатьох країнах світу.

джерело - Вікіпедія

 

Привітання з Днем студента

 

Привітання з Днем студентаПривітання з Днем студентаПривітання з Днем студента