28-29 вересня - дні ангела Людими. Значення характер імені та привітання з Днем ангела

f

21 жовтня 2020 р. 15:5621-Жов-2020

768

Ім’я Людмила походить від давньослов’янських слів «милий» і «люди» і означає «мила людям». Є жіночою формою чоловічого імені Людмил, і зараз вживаного в Болгарії. Хоча Ім'я Людмила було поширеним на Русі, проте у Візантійській імперії та у Західній Європі воно не набуло популярності. Саме тому Людочки святкують День ангела лише двічі на рік - 28 та 29 вересня.

 

привітання Людмили з Днем ангела

 

Святий покровитель імені Людмила

 


В ім'я Людмила два святих покровителі:

28 вересня — мучениця Людмила Петрова (новомучениця);
29 вересня — мучениця княгиня Людмила Чеська.


В день іменин Людмили здавна передбачали, якою буде зима. Якщо 28 або 29 вересня гуси вже відлітають на південь, значить, похолодання не за горами.Характер імені Людмила

 

Людмила змалку уособлення жіночності – маленька, тендітна, вона за своїми манерами та рисами радше нагадує янголятко. Це справжня мамина та батькова доця її ніжності та тепла вистачить щоб зігріти сім’ю. Люда в дитинстві дуже слухняна, все схоплює на льоту, її працьовитість та старанність просто заворожує. Спокійна та чесна вдача робить Людочку чудовою подругою. Вона дуже вимоглива до себе та прагне до самовдосконалення.

 

 

Людочка – це справжній філантроп, вона любить допомагати людям, навіть незнайомим, навіть якщо це шкодить їй самій. Ця риса супроводжує її все життя та наділяє як справжніми вірними друзями так і ворогами та заздрісниками, які марно намагаються переконати оточуючих, що доброта Людмили – це всього лише ширма.

 

 

Людмила чудова мати та вправна господиня. Люда чудово готує, проявляючи в процесі готування страв винахідливість і своєрідний підхідд у самих звичайних випадках. Уміння рукоділити допомагає заощаджувати засоби в сімейному бюджеті. Діти завжди виглядають ошатно. Її працьовитість та старанність виводить з себе не тільки свекруху, а й сусідок, які не мають чим дорікнути. Разом з тим, в Люди багато друзів та прихильників – розважлива, енергійна, вона не любить пліткувати та завжди підставить плече. Саможертовність Людочки в сімейних справах часто не помічається оточуючими, хоча заслуговує особливої вдячності!

 

Привітання Людмили з Днем ангела

 

Привітання Людмили з Днем ангелаПривітання Людмили з Днем ангелаПривітання Людмили з Днем ангелаПривітання Людмили з Днем ангелаПривітання Людмили з Днем ангела

19 листопада - Міжнародний день чоловіків

f

12-06-202006-Гру-2020

3369

19 листопада більшість країн відзначає День чоловіків. За статистикою, чоловіків на 5% менше ніж жінок, це пов'язано із тим, що вони виконують фізично важку роботу, частіше задіюються на шкідливих та небезпечних роботах, а також частіше страждають на алкоголізм і тютюнопаління. Загалом, складаєтся так, що ми маємо берегти та цінувати наших чоловіків, і бережно протирати стіл, коли вони розвалившись на дивані дивляться телевізор!

 

 

В цей день хочеться привітати саме тих чоловіків, якими ми гордимося, яких ставимо у приклад, з якими поруч приємно та надійно, - люб'ячих, турботливих, умілих, привітних, охайних, мужніх, чоловіків, які є чоловіками за своїми принципами та манерами, а не за статтю.

 

Привітання з Міжнародним Днем чоловіків

 

З міжнародним днем чоловіківЗ міжнародним днем чоловіків

 

 

 

 

З Першим сніжком! Привітання із першим снігом, віршики та традиції!

f

12-06-202006-Гру-2020

3362

Ніщо так не приближає новорічні свята та не дарує радісний різдвяний настрій, як перший сніг. Пухнастий, лапатий, він ніжною ковдрою вкриває вс навкруги, та сигналізує, що пройшла осінь! Перший сніг - це гра в сніжки, це катання на санках з гірки, це сміх, веселощі та радість. Команда привітосік приготувала добірку віршиків про перший сніг. Обов'язково вивчіть з малечею кілька вішиків, це не тільки весело, а й корисно!
 

 

Віршики про перший сніг:

 

З блакитного неба сніговий пух злітає,
У барвистій кареті до нас зима поспішає.
З чистим першим снігом вас я вітаю,
Від усієї душі щастя вам бажаю!

 

 

***

 

Хрусткий, як цукор, пахне кавуном,
Блищить на сонці, хоч зажмурюй очі -
Весільним непорочним полотном
На землю сніг упав цієї ночі!

 

 

***

 

Ще вчора листячко кружляло
У золотавому танку.
На ранок враз зима настала
І свіжість принесла п'янку.
І цей тонкий та ніжний запах
Прийшов до мене уві сні.
А ранком кіт приніс на лапах
Пухнастий білий перший сніг!

 

***

 

Білі мухи

 

Білі мухи налетіли, –
Все подвір’я стало біле.
Не злічити білих мух,
Що летять, неначе пух.
– Галю, Петрику, Кіндрате,
Годі, ледарі, вам спати! –
І побігли до санчат
Галя, Петрик і Кіндрат.
Всі з гори летять щодуху,
Щоб впіймати білу муху,
А санчата їм усім
Змайстрував старий Максим.

 

***

 

 

"Сипле сніг" 


Сипле, сипле, сипле сніг. 
Мов метелики сріблисті, 
Сніжинки біленькі, чисті 
Тихо стеляться до ніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Тихо, легко і спроквола 
Покриває все довкола, 
Ні стежок, ані доріг...
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Сипле, сипле, сипле сніг. 
Все присипав – доли, гори, 
Вже ввесь світ – мов біле море, 
Біле море без доріг. 
Сипле, сипле, сипле сніг.  

 

***

 

Зимонька 

 

Зимонько, голубонько
В білім кожушку,
Любимо ми бігати
По твоїм сніжку.
Всім рум’яниш личенька
Ти о цій порі
І ладнаєш ковзанки
В нашому дворі.

 

***

 

"Вранці біля хати" 

 

Вранці біля хати 
Малесенькі сліди – 
Зайчатко вухате 
Приходило сюди. 
Стояло біля хати, 
Ступило на поріг – 
Хотіло нам сказати, 
Що випав перший сніг. 

 

Привітання  з Першим снігом

 

перший сніг

 

 

17 листопада - День студента. Історія походження та привітання на День студента від Привітосік

f

12-06-202006-Гру-2020

3381

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. З'явилось імперське свято ще XVIII століття, а історія сучасного святкування почалася в Чехословаччині під час Другої світової війни, пов'язана з трагічними подіями.

 

 

Історія походження свята "День студента"

 


28 жовтня 1939-го в окупованій Чехословаччині празькі студенти і викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословацької держави (28 жовтня 1918 року). Окупанти розігнали демонстрацію, при цьому був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал.

 

 

Похорони Яна пройшли 15 листопада 1939-го і переросли в акцію протесту. Десятки демонстрантів були арештовані. 17 листопада війська рано вранці оточили студентські гуртожитки. Більше 1200 студентів було арештовано і поміщено в концтабір в Заксенхаузен. Дев'ятьох студентів і активістів студентського руху стратили в катівнях в'язниці в празькому районі Рузине. Всі чеські вищі навчальні заклади були закриті до кінця війни. На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був проголошений Міжнародний день студентів. Сьогодні він святкується в багатьох країнах світу.

джерело - Вікіпедія

 

Привітання з Днем студента

 

Привітання з Днем студентаПривітання з Днем студентаПривітання з Днем студента