Коли відзначають День працівників сільського господарства України.

f

14 листопада 2020 р. 21:2614-Лис-2020

953

 

У тертю неділю листопада в Україні прийнято відзначати День працівників сільського господарства. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.

 

 

Таку дату прийнято не просто так. В сільській місцевосці із самої ранньої весни до пізньої осені гаряча пора. В літку і мови не має про те, щоб зробити додатковий вихідний. Тому пізньої осені, коли з полів прибрано урожай та засіяно озимину можна підвести результати року та влаштувати невеличке свято.

 

 

Саме працівники сільського господарства забезпечують нас продовольством, найсвіжішими фруктами та овочами. Вони невтомно працюють, часто без будь-яких вихідних, тому до працівників сільського господарства слід відноситись із шаною та добротою!

 


Зі святом, сільські працівники! Нехай ваші руки не втомлюються, а очі не бояться роботи. Здоров'я вам міцного та щастя!

 

Привітання з Днем працівників сільського господарства України

 

Привітання з Днем працівників сільського господарства УкраїниПривітання з Днем працівників сільського господарства України

13 листопада - Всесвітній день доброти. Зробимо світ трішки добрішим разом!

f

11-14-202014-Лис-2020

955

13 листопада прийнято відзначати всесвітній день доброти. Якби в світі було більше доброти, можливо ю не було війн, голоду, бідних людей. Людство б вже колонізувало Марс та Місяць, винайшло ліки від раку, дізналось таємниці морів та океанів. Тому давайте бкти добрішими один до одного! Творити добро так легко і хоча для вас це може бути дрібничкою - для інших це може стати переломним моментом, або ж запам'ятатись на все життя.

 

 

Привітання із Всесвітнім днем доброти

 

Привітання із Всесвітнім днем добротиПривітання із Всесвітнім днем добротиПривітання із Всесвітнім днем добротиПривітання із Всесвітнім днем доброти

10 листопада - міжнародний день бухгалтера та бухгалтерії. Привітання зі святом від "Привітосік"

f

11-14-202014-Лис-2020

1007

"Краще забути про свій день народження, ніж про День бухгалтера" - чи не кожен з нас знає таку мудрість. 

 

 

10 листопада відзачають міжнародний день бухгалтера та бухгалтерії. Дата святкування була обрана через те, що саме 10 листопада 1494 року венеційський математик Луки Пачолі видав книгу «Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita» («Все про арифметику, геометрію і пропорції»). В ній поміж іншого містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активів, пасивів, капіталу тощо. Завдяки цій книзі Луку Пачолі прозвали «батьком бухгалтерії».

 

 

Ще 15 років тому в Україні була надзвичайна кількість бухгалтерів, професія користувалась величезною популярністю і економічні ВУЗи мали шалений попит, потім акцент студентів змінився на юриспруденцію. Величезна кількість фахівців при скороченому ринку праці з 2008 року призвела до нового буму, буму ІТ спеціалістів. На даний момент існує велика недостача бухгалтерів і за их, особливо великі компанії, готові активно боротись.

 

 

Робота бухгалтера, попри свою здавалося б легкість, зовсім не проста, потребує надзвичайної концентрації, хорошого логічного мислення пам'яті та уваги до деталей. Вдається вона також далеко не кожному. Тому давайте цінувати наших магів чисел та звітності!

 

 

Привітання з Міжнародним днем бухгалтера 

 

Привітання з Міжнародним днем бухгалтера Привітання з Міжнародним днем бухгалтера 

 

10 листопада - Всесвітній день молоді. Привітання зі святом

f

11-14-202014-Лис-2020

754

10 листопада - Всесвітній день молоді. Його встановлено в день завершення Всесвітньої конференції молоді, що проходила 29 жовтня — 10 листопада 1945 року в Лондоні, та заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді.

 

Молодь - це рушійна сила прогресу, це надію країни на краще, світле майбутнє. Будь-яка країна за 20-30 років може змінитись до невпізнаваності. Як правило, рушійною силою є продумані дії влади по стимулюванню економіки та розвитку суспільства. Саме романтична та ідеалістична молодь може швидко пристосовуватись, навчатись, невтомно працювати та створювати щось нове.

 

Тому давайте підтримувати молодь, і робити так, щоб дитинство та молодість українців проходили в любові, наявності різноманітних можливостей та занять.

 

 

 

Привітання з Всесвітнім днем молоді

 

Привітання з Всесвітнім днем молоді

 

Привітання з Всесвітнім днем молодіПривітання з Всесвітнім днем молоді